שאלות ותשובות

קידום המנועי החיפוש באינטרנט עובד. עובדה
ובכל זאת ריכזנו עבורכם כמה שאלות נפוצות, מעבר לזה שאנחנו כאן לשרותכם. תמיד

קידום אתרים, למי זה טוב?

ככלל, כל מי שלא מופיע בדף התוצאות בעמוד הראשון צריך להשתמש בקידום. רוב הגולשים מחפשים את המוצר או השירות במנועי חיפוש, מתוכם 20% לא נחשף לתוצאות התחתונות בדף הראשון ורק 2% ממשיכים לדף התוצאות השני. אם העסק שלך לא בחלקו העליון של הדף הראשון, הוא לכאורה לא קיים.

מה ההבדל בין קידום אורגני לממומן?

קידום אורגני הינו קידום ארוך טווח המסתמךעל תכנים מקוריים ורלוונטיים, קישורים בעלי עניין, מילות חיפוש מתאימות ותחזוקה ועדכון שוטפים. קידום אורגני הינו מלאכה מדויקת, אשר בידיים מיומנות מביאה תוצאות חד משמעיות. 
להסבר מפורט על קידום אורגני
קידום ממומן הינו תוצאת חיפוש ממומנת המסתמכת על מאגר מילות מפתח רלוונטיות.
קידום ממומן הינו כלי התבלטות יעיל לעסקים שאינם מופיעים במיקום גבוה בתוצאות החיפוש. כמו כן, קידום זה יעיל למסעות פרסום ממוקדים בעלי מטרה מוגדרת. הקידום הממומן הוא כלי פרסום נוח ואינטראקטיבי, אותו יכול להפוך מקצוען, ליהלום אמיתי.
להסבר מפורט על קידום ממומן

אז ממומן או אורגני?

לכל עסק ולכל זמן יש המלצה אחרת. צוות מנתחי תנועות הגולשים של fact עוקב, לפי בקשתך, בתנועה באתר. לפי תיאום מטרות ותקציב, נדע לבנות ולהתאים את הקמפיין המדויק לעסק שלך בעלות מינימאלית ויעילות מקסימאלית. 
לא מן הנמנע להפעיל פרסום ממומן לצד פרסום אורגני, בשילוב הנותן תוצאות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

מתי רואים תוצאות?

התשובה לשאלה זו מתחלקת לשניים -
התאמת מילות חיפוש וניתוח תנועת גולשים לאופטימיזציית האתר, מראה תוצאות באופן מיידי (כשבוע), דירוג האתר במקום גבוה יותר במנוע החיפוש, מצד שני, תלויה בגורמים רבים
תחרות בשוק, מנועי החיפוש השונים, מצב האתר, תיקון שגיאות עבר ועוד. במצב אופטימאלי, ניתן לראות שיפור בדירוג האתר ובמיקומו במנוע החיפוש תוך חודש- חודשיים.

איך ניתן לדעת אם האתר שלי טוב?

קודם כל, אם יש תנועה באתר ופניות מגיעות ממנו, כנראה שקורה באתר משהו טוב. מצד שני, אסור לנוח על השמרים. בכל יום נפתחים אלפי אתרי אינטרנט שונים בכל העולם, כולם רעבים לגולשים
וכולם מאיימים על זרימת הגולשים לאתר שלך )גם אלו שלא מתחרים בך באופן ישיר(. קידום אתר הינו תהליך מתמשך הדורש השקעה ויכולות מקצועיות. לקבלת ההצעה המתאימה לך ביותר, פנה
אלינו.

אז איך יכולים לעזור לי בעובדה?

קודם כל ביושרה - לא בחרנו את השם שלנו סתם, אנו עוסקים בעובדות מוכחות. מומחי fact מכירים את תחום מנועי החיפוש וקידום האתרים באופן פנומנאלי. 

fact מתאימים את תקציב הפרסום שלך למטרה הדרושה (ולא תמיד צריך הרבה כסף כדי לפרסם)
fact מייעצים לך עוד בתהליך הקמת האתר, בחירת הדומיין המתאים מבין אלו הפנויים, התכנים הרצויים שיופיעו באתר, קישורים מומלצים וכלים לקידום אורגני
fact  מספקת שירותי ניתוח תנועת גולשים מדויקת (וגם נראה לך מה לעשות עם המידע הזה)
fact  מעמידים לרשותך מקצועני הקידום, הניתוח והפרסום המקוון הטובים בארץ.
fact מעסיקים את המומחים הנחמדים ביותר ברשת! גם זאת עובדה:)

נשמח לחזור אליכם