קידום אתרים אורגני

העסק שלך חייב להיות בדף הראשון, גבוה ככל האפשר!
מחקר עדכני מוכיח את העובדה העצובה - רק 2% מכלל הגולשים באינטרנט טורח להיכנס לדף התוצאות השני בגוגל.

אורגני. כשמו כן הוא 

כשאוכלים ירק אורגני אמיתי, מזהים ישר את הטיב, את הטעם ה"אמיתי" ללא כימיקלים וללא התערבות חיצונית. ירק שבא מהלב של החקלאי. 

קידום אורגני הוא פרי זהה - הוא מקדם את התוכן האמיתי, את הלב של האתר, וכמו שכשאוכלים פרי אורגני, מבחינים באיכותו, כך קידום אורגני מביא תוצאות איכותיות שטעמן נשאר בזיכרון זמן רב.
כשהלקוח שלך נכנס לאתר המקודם באופן אורגני, הוא יודע כי האתר הזה איכותי, ללא תוספים מלאכותיים שרק נראים טוב, אך לעיתים הינם הבטחה ריקה מתוכן. קידום אורגני איכותי מבטיח תכנים רלוונטיים, מילות חיפוש מדויקות ומתאימות, התאמה מרבית למנועי החיפוש השונים והתעניינות מוכחת של הגולשים.

אורגני. קצת יותר יקר, הרבה יותר טוב

כשאנו קונים ירקות, פירות או ביצים אורגניות, אנחנו יודעים למה אנחנו משלמים יותר. ברור לנו שעבדו קשה יותר, הסתמכו על עבודת חקלאים מומחים ומנוסים ולא על פעולת אינסטנט של כימיקלים, והמוצר טעים יותר מזין יותר ובריא יותר.
קידום אורגני מתבסס על אותם ערכים -

עבודת מומחים
מומחי fact החוקרים את מילות המפתח המדויקות ביותר- קידום אורגני הוא עבודת מומחים, ולנו יש את הטובים בענף. אנשי מקצוע אלו חוקרים את מילות המפתח המדויקות, בהן ישתמש ומשתמש הלקוח הפוטנציאלי שלך, כדי לחפש את השירות או המוצר המבוקש לו.
שימוש במקצוענים בלבד הינו הכרחי, היות שמנועי החיפוש השונים (ובראשם גוגל) מענישים אתרים המשתמשים במילות סרק, ויכולים להכניס אתרים לעמודי תוצאות אחוריים ואף לא להציגם כלל לתקופת עונש! 

fact מומחים למעקב - גם לנו יש בלשים פרטיים, אבל הם, חוקרים את האתר של המתחרה שלך ואת עדכוני מנועי החיפוש. עובדה קיימת היא, שגם המתחרה שלך ירצה לקדם את עצמו ולפרסם את האתר שלו.
המומחים שלנו ידעו באילו מילות מפתח ובאילו כלים הוא משתמש, וידעו להציע לך את כלי העבודה הטובים והמעודכנים ביותר כדי להישאר בראש המירוץ. כמו כן, המומחים שלנו מעודכנים בכל שינוי ושדרוג של מנועי החיפוש, וידעו לבצע מיקסום ואופטימיזציה של האתר שלך, על מנת להופיע גבוה ככל שניתן בתוצאות 

החיפוש.ללא תוספים מלאכותיים
כל חובבן יכול להופיע בדף הראשון של גוגל. כדי להישאר שם, צריך להיות מקצוען.
האינטרנט מלא בסיפורים על קידום "מלוכלך" שכלל מילות חיפוש לא קשורות, קישורים לאתרים לא רלוונטיים וטריקים שונים כדי למשוך את הגולש להיכנס לאתר. מנועי החיפוש יודעים לעקוב אחרי משך השהייה של גולש באתר, וגולשים לא נשארים יותר מכמה שניות
באתר ש"מבלף" אותם. הרובוטים של מנועי החיפוש קוראים את משך השהייה ומענישים אתרים בצורות שונות וכואבות במיוחד.
הקידום שלנו הינו קידום אורגני אמיתי המבוסס על תכני איכות, קישורים רלוונטיים ומילות מפתח איכותיות. אנו עוקבים אחרי הקוד האתי לקידום אתרים ומתחייבים לקדם את האתר בצורה חוקית המבוססת על עובדות ותכנים מקוריים ורלוונטיים.

יחס אישי לכל תוצר
קידום האתר הינו תהליך דינאמי. מנועי החיפוש מתעדכנים, המתחרה שלך מנסה דברים חדשים והעסק שלך מתרחב בכל יום. כדי שנוכל להציע לך את השירות העדכני והמתאים ביותר עבורך, הקמנו את חבילות השירות המקיפות.
חבילות אלו מבטיחות לך ראש שקט בקידום האתר, בהוצאה קבועה וללא דאגות משינוי העדפות קהל היעד שלך מצד אחד, או שינוי תכני המתחרה שלך והעדפות מנועי החיפוש מצד שני.
קידום אורגני מבטיח לך שבהשקעה לטווח קצר יחסית, ניתן להשיג תוצאות מעולות למשך שנים. מה שעושה את ההבדל הוא התוכן. 

נשמח לחזור אליכם