פרסום בגוגל וקידום ממומן

הפרסום בגוגל מדויק, יעיל ואיכותי

לפרסם בגוגל

92% מהגולשים באינטרנט משתמשים בגוגל. עובדה זו מציבה את המספר המדהים הבא- נכון לשנת 2010 ,3.4 מיליון גולשים בקירוב נכנסים לגוגל כמעט מידי יום.

היית רוצה שיראו אותך בראש תוצאות החיפוש שלהם?
פרסום בגוגל הינו אחד מכלי הפרסום היעילים ביותר הקיימים ברשת, כלי המציע קלות שימוש, החזר השקעה מצוין ומשוב בזמן אמת. המחיר, דרך אגב, תלוי לגמרי בך.

מתי הופעת לאחרונה בראש תוצאות החיפוש?
עסקים רבים, בייחוד עסקים קטנים וחדשים, לא עומדים בתחרותיות הפרסום הבלתי פוסקת ולא מצליחים להתברג למיקום גבוה במנוע החיפוש. לעיתים הם לא מגיעים אפילו לדף הראשון.
להגיע לתוצאות חיפוש אורגני גבוהות אינו דבר פשוט.
יש צורך בהקצאת משאבים, הכנסת תכנים וקישורים רלוונטיים בלתי פוסקת, הקצאת איש SEO או שכירת שירותי קידום אורגני והתעדכנות בלתי פוסקת בתוצאות החיפוש ברשת.
פרסום הקישורים הממומנים בגוגל, ייקח אותך לראש טבלת התוצאות, יבדל אותך מתוצאות החיפוש הרגילות ויכניס לכל עסק את זריקת המרץ והדחיפה אותה הוא צריך. 
השליטה בפרסום היא בידיים שלך.

הפרסום בגוגל הוא אחד הכלים המדויקים והאינטראקטיביים הקיימים כיום. הפרסום מאפשר לך:

לפרסם שירות ספציפי, או לחשוף את הלקוח שלך לחלק מסוים באתר- אפקטיבי במיוחד למבצעי חיסול מלאי, שם תרצה לחשוף את הגולש למוצר או שירות מסוים, מבלי שייחשף למוצרים אחרים במלאי.

גמישות מלאה בפרסום תוך יכולת התאמה מהירה - הפרסום בגוגל מהיר ביותר וניתן להתאמה כמעט מיידית. המתחרה שלך הודיע על 10% הנחה? תוך חמש דקות תוכל לפרסם הנחה של 11% לקהל היעד שלך יש חג או אירוע הנוגע רק להם? ניתן להתאים את מילות המפתח כדי לפנות לקהל זה בלבד.

לשלם רק עבור פרסום אפקטיבי שהביא להקלקה - הפרסום בגוגל עולה לך כסף רק אם הוא מביא תוצאות. אין הקלקה, אין חיוב. נגמרו הימים בהם שלט חוצות או הופעה בטלוויזיה עלו הון, אך לא גרמו לטלפונים לצלצל ולתנועה באתר.

לשלוט בתקציב יומי, חודשי ושנתי - ניתן לקבוע, ממש כמו במכרז, כמה יעלה כל קליק. במידה זו ניתן לפרוס את תקציב הפרסום בהתאמה לקהל היעד, נזילותו הכספית של העסק ורצון המפרסם. ניתן לפרסם רק בלילה, רק בסוף שבוע, רק לאזור גיאוגרפי מסוים ועוד.

לקבוע מה בדיוק יופיע בפרסומת - על מנת להימנע מהקלקות שווא, המפרסם יכול לקבוע בדיוק מה יופיע בפרסום. ניתן לפנות באופן אישי לגברים, נשים וילדים. חשוב מכך- כלי הניתוח של גוגל מציגים את האפקטיביות של כל פרסומת, וניתן להחליף ולנסח מודעות חדשות בכל רגע נתון, כל זאת מבלי לשנות את מסגרת התקציב כלל!


איך אנחנו עוזרים לך?
עקב תדמיתו הפשוטה של כלי הפרסום בגוגל, מנהלי עסקים רבים חושבים כי הפרסום הוא עניין של מה בכך. תקציבי פרסום רבים יכולים להתבזבז עקב פרסום חובבני ויש צורך בהדרכה וביכולת פרסום, לפחות בשלב הפרסום הראשוני.
המומחים שלנו יעמדו לרשותך בתכנון תקציבי ההקלקה ובחירת מילות המפתח. קופירייטר מקצועי ינסח מודעות הקולעות לקהל היעד שלך ומקצועני fact יעקבו אחר הקמפיין וההתאמות הדרושות בכל רגע נתון, להשגת כל מטרה רצויה. 

נשמח לחזור אליכם