ניתוח תנועת גולשים

ניתוח? רק נשמע מפחיד

 

כמו בכל ניתוח, מידע ותהליכים שאיננו מבינים גורמים לנו לבילבול ולתחושת ביטול. 
בפועל, כפי שרובנו יודעים, ניתוח יכול לפתור בעיה או תסמין שהפריע לנו זה זמן רב, עליהם לא ידענו לשים את האצבע במדויק.
 
ניתוח התנהגות הגולשים באתר יכולה להצביע על בעיות הניתנות לשיפור או שינוי, ולא פחות מכך, את מה לשמר או להעתיק לחלק אחר באתר.

מאיפה הם באו ולמה הם הולכים?

היית רוצה לדעת מה לומר לכל גולש כדי שיכנס לאתר שלך, נכון? אז למה לא לעשות את זה!
כלי ניתוח תנועת הגולשים של  fact יכול להגיד לך במדויק אילו מילים חיפש הגולש ואיך הגיע אליך. 
כלי ניתוח כמו  google analytics יציג את המילים המשפיעות על הגולש לטובה או לרעה, איזה מילים היו אפקטיביות יותר ואיזה פחות או לא אפקטיביות כלל. 
 
google analytics מציג את הקישורים החיצוניים מהם הגיעו אליך (כתבה בוואלה, טוקבק או אולי דף הפייסבוק העסקי), האם הקהל מגיע מהארץ או מחו"ל, כמה גולשים נכנסו בכל יום וכמה מהם נכנסו באמצעות פרסום גוגל (אם יש).
ניתן להציג את תנועת הגולשים באתר, כמה זמן הם בילו בכל דף, איזה דף הם אהבו ואיזה דף מציג זמן שהייה נמוך ודורש שיפור.
ניתוח תנועת גולשים מאפשר לך לדעת מה אלפי גולשים חושבים עליך באופן סטטיסטי!

יש ניתוחים מצילי חיים

חברות רבות משקיעות כסף רב בעיצוב האתר וכתיבת התכנים, רכישת שטח אחסון ופרסום בערוצי מדיה שונים. ללא כלי לניתוח תנועת הגולשים, כסף זה עלול לרדת לטמיון. לא אחת, שינוי דף מסוים עקב ניתוח התנועה, הביא לתוצאות המתורגמות לכסף. הניתוח הוא משוב בזמן אמת על האתר שלך.
מומחי fact יסרקו באמצעות google safe browsing האם האתר שלך מסומן כאתר בטוח או זדוני בעיניי גוגל. סימון אתר כזדוני ימנע מלמעלה מ95% מהגולשים להיכנס לאתר שלך, דבר המהווה סכנה קיומית לאתר!
 
ניתוח תנועת גולשים מראה שחור על גבי לבן, כמה גולשים עברו לעמודי המטרה (השאירו פרטים או ביצעו רכישה מקוונת למשל) ובעצם האם "כיסו" את עלות ההקלקה המצטברת (PPC) והחזירו את ההשקעה.
מיקסום האתר שלך לקהל היעד יכול להיות ההבדל בין אתר מפסיד לאתר רווחי המושך לקוחות ומכניס עבודה.

ניתוח לא עושים אצל כל אחד

חברת fact ידועה ביכולות הניתוח המקצועיות והמדויקות ברשת. מומחי קידום אתרים ואופטימיזציה, מקצועני fact ושועלי אינטרנט ותיקים יעמדו לרשותך, ינתחו את תוצאות תנועת הגולשים, יצביעו על חוזקות האתר ועל החלקים הדורשים שינוי ושיפור. 
 
מומחי fact הם כרישי רשת היודעים מהו הפיתיון הנכון לקהל היעד שלך ואיך לתפוס אותו. כלי הניתוח שלנו הם החדים והמדויקים ביותר, וניתוח תנועת הגולשים דרכנו מביא לתוצאות ברורות וחד משמעיות. עובדה.
 
 

נשמח לחזור אליכם