קידום אתרים באינטרנט

לא פעם שמענו את המושג קידום אתרים...
לפעמים התווספו מושגים מפוצצים כמו קידום אורגני וקידום ממומן, ולנו נותר להנהן, לחייך ולא להבין שום דבר.

אז מה זה בכלל קידום לאתר?

לא צריך לספר לך, שהאינטרנט הוא מקום מאד גדול, מעיין ספריה ענקית ובלתי נגמרת. כמו בכל ספריה, גם לאינטרנט יש ספרנים רבים ואת שמם כמעט כל אחד מכיר. הם נקראים גוגל, יאהו, בינג, מנועי החיפוש של NANA10 ,YNET ועוד רבים אחרים, חלקם מנועי חיפוש "רחבים" כמו גוגל, וחלקם
מנועי חיפוש נישתיים המתאימים לחיפוש תכנים מקצועיים ספציפיים ביותר.
כל ספרן מכיר את הספרים שיש לו בספריה, אך כאשר יש לך מאות מיליוני ספרים (כמו באינטרנט) לחלקם הספרן לא יגיע לעולם. העולם המודרני הרגיל אותנו לתוצאות מהירות ומדויקות, וכשזה מגיע לאינטרנט הדבר מקבל משנה תוקף. הרי לא נוכל לעבור אתר אתר, לחפש בתוכנו ולראות איזה אתר
עונה על הצורך שלנו ואיזה אתר הוא בזבוז זמן.

תפקידו של קידום האתרים הוא ללחוש לספרן ולהגיד לו- באתר הזה, יש מידע רלוונטי, שיתאים לערך החיפוש שלך. ככל שהקידום טוב יותר, האתר יקבל דירוג גבוה יותר בתוצאותיו של הספרן.

צריך אתר מקודם?

השאלה המתבקשת היא כזו- קידום אתרים עולה כסף. אחרי שהשקעתי בעיצוב האתר, שכרתי את שירותיו של קופירייטר שיכתוב לי את התכנים, שילמתי עבור שטח אכסנה בשרת ושילמתי עוד קצת עבור שם (דומיין) רלוונטי וקליט, למה לשלם עוד כסף עבור קידום?
הרי לאנשים יש את הכתובת של האתר שלי!

התשובה היא פשוטה - כמו שאי אפשר להכיר את כל האנשים בעולם באופן אישי, כך אי אפשר להציג את כתובת האתר שלך לכל אחד. אנשים היום מחפשים את התועלת או הפתרון לבעיה שהם צריכים.
הימים של "אני מכיר את מוטי והוא פתח אתמול את הסתימה בביוב" נגמרו. היום מחפשים "אינסטלטור בחיפה".
קידום האתר שלך נותן את התמורה לכסף שהשקעת.

אין טעם באתר יפה, עם תכנים מושקעים, וידאו מרהיב וחנות מקוונת, כשהמבקרים היחידים של האתר הם בני משפחתך.

קידום האתר בצורה מקצועית וחכמה, מבטיח כי מי שיחפש תוכן, הקשור במישרין או בעקיפין לתחום העיסוק שלך, יגיע אליך ולא למתחרה שלך!

קידום איכותי פועל כמו מקפצה. עובדה 

למנועי החיפוש יש קידום שפועל "מפה לאוזן", דבר המבטיח כי אתר טוב, הנותן מענה איכותי לחיפוש, ימשיך להיות מקודם באופן אוטומטי.

בנוסף, אם אכן השקעת בגרפיקאי שעיצב לך אתר מהמם ובקופירייטר שכתב לך תכנים איכותיים, האתר שלך ייזכר אצל הלקוח ויופץ בין חבריו.
הקידום פועל כמו ריבית מצטברת, לטובתך. הלקוח הפוטנציאלי שלך מחפש פתרון, אתה עולה כתוצאת חיפוש גבוהה, הלקוח נחשף לאתר שלך וזוכר אותו, מנוע החיפוש זוכר אותך כתוצאה איכותית והלקוח שלך מפיץ אותך לשניים- שלושה מעמיתיו, בדיוק כמו מסעדה טובה. 

נשמח לחזור אליכם